Корисні поради

Друк
 
    Зміст
 
Шановні покупці!

     На сьогодні маємо близько 60 базових моделей м’яких меблів (за формою, дизайном, комплектацією), перелік яких щосезону оновлюємо, дещо змінюємо та вдосконалюємо. Намагаємось задовольнити смаки та побажання будь-якого покупця пропонуючи широкий спектр якісних меблів на будь-який смак.
     Будьте уважні, вибираючи меблі. На всіх оригінальних моделях м’яких меблів, виготовлених нашою фабрикою вшитий ярлик із логотипом „ШИК Галичина”, що є додатковою гарантією та захистом від підробок.

label

     Ще до початку експлуатації меблів ознайомтесь із наступними рекомендаціями!
Дякуємо Вам, що зупинили свій вибір на продукції нашого підприємства! Ви не помилились, адже придбали один із престижних комплектів м’яких меблів, виготовлених фабрикою „ШИК Галичина”.
     Цей комплект пройшов лабораторні випробування на міцність, екологічну чистоту та довговічність і відповідає всім вимогам нормативних документів Держстандарту, Українського інституту меблів та санітарно-гігієнічним нормам.
     Оригінальний і високоякісний комплект виготовлений у нас спираючись на давні традиції, запровадження сучасних технологій та застосування екологічно чистих матеріалів як вітчизняного виробництва, так і відомих світових фірм. Престижні конструкції, оригінальний дизайн, високоякісні матеріали у поєднанні з помірними цінами зробили цей комплект популярним у всіх регіонах України. При правильній експлуатації він здатен задовольнити найвибагливіші смаки, стати справжньою окрасою Вашого помешкання чи офісу, створити комфорт, затишок і просто добрий настрій.

Гарантія

    Фабрика „ШИК Галичина” гарантує якість виготовленої продукції протягом 18 місяців з дня продажу, несе відповідальність за виявлені дефекти, якщо вони виникли з вини виробника, за умови дотримання правил експлуатації, транспортування та зберігання.

Каркас
    Для виготовлення каркасу меблів використовується дерево лише твердих порід (дуб, ясен), висушене власними сушильними камерами.
    При виробництві каркасу меблів, фірма принципово відмовилась від використання ДСП та ДВП, які хоча і знижують собівартість продукції, але є нестійкими в умовах надмірної вологості та різких перепадів температури. Замість цього матеріалу ми використовуємо грабову фанеру власного виробництва.
    В основі проектування та виготовлення високо якісних меблів „ШИК Галичина” є широкі знання фізіології людини. Такі основні наукові виміри, як висота, глибина та ширина сидіння повинні бути правильно та пропорційно спроектовані. Під час конструювання і розробки м’яких меблів „ШИК Галичина” береться до уваги правильне співвідношення цих основних вимірів та характеристик. Таким чином досягається найвищий комфорт сидіння.
Наповнювачі
    З залежності від форми дизайну, естетичності, функціональності й особливості кожної моделі, використовуються різні види наповнювачів, які створюють ортопедичний ефект:
 • пружинні блоки;
 • пружина-змійка;
 • ламелі;
 • пінополіуретан;
 • синтетичний пух;
 • полотно неткане об’ємне (синтепон).
    Пружинні блоки являють собою чотирьох- або ж п’ятивиткові двоконусні пружини, які з’єднані між собою спеціальними стальними спіралями. До того ж завдяки використанню євробонелей, досягається додаткова м’якість, а саме тому, що кількість пружин на одиницю площі значно більша ніж у аналогів.
    Пінополіуретан являє собою екологічну поліуретанову піну, яка виготовлена з максимальним дотриманням норм збереження навколишнього середовища, зокрема не містить фреон чи інші речовини, які призводять до об’ємної деформації. Пінополіуретан різної, пружності та щільності, який використовує фабрика „ШИК Галичина” дозволяє створити та забезпечити відмінний та довготривалий комфорт.
    Синтетичний пух — екологічно безпечний і нетоксичний наповнювач, який використовується при виготовленні найбільш комфортних меблів. Це пустотіле силіконізоване волокно, одиничний елемент якого має вигляд спіральної пружини. Ці одиничні елементи, сплітаючись між собою створюють пружинну структуру. Характеристиками цього матеріалу є м’якість, легкість, об’ємність та вологостійкість. Він не викликає алергії та не вбирає стороннього запаху.
    Полотно неткане об’ємне (синтепон) - поліефірне, оброблене силіконом волокно, яке діє за принципом мікропружин, що надає матеріалу пружність. Спеціальна силіконізована обробка забезпечує високу якість та комфорт.
Механізми трансформації
    М’які меблі нашого виробництва є уніфікованими. Можуть бути розкладними і нерозкладними, виконані в кутовому варіанті на різні сторони за бажанням замовника та нашими технічними можливостями. У спальному варіанті використовуються такі механізми трансформації:
 • Sedaflex;
 • Meralat;
 • Millenium;
 • реклайнер;
 • дельфін;
 • єврокнижка;
 • акордеон;
 • а також постійно впроваджуються нові.
    Якщо Ви обрали меблі з механізмом трансформації, дотримуйтесь певних правил для встановлення його в робоче положення: для легкого розкладання механізму потрібен певний час експлуатації, розкладайте вироби в спальне положення без надмірних зусиль. Для того, щоб уникнути перекосів не встановлюйте виріб на нерівну підлогу, а при виявленні нерівностей компенсуйте їх відповідними підкладками під основу меблів. На виробах з висувними каретками необхідно уникати перекосів механізму при розкладанні, беручи їх посередині або за правий та лівий край одночасно. Купуючи меблі, ознайомтеся з роботою механізму у представника фірми у пункті купівлі; періодично перевіряйте підтяжку гвинтових і різьбових з’єднань, при необхідності підтягуйте їх та змащуйте.
    Під час використання механізму трансформації допускається рипіння, яке може виникнути у шарнірних з’єднаннях металевих частин рами, або пружинах механізму трансформації. В даному випадку слід провести змащування рідким технічним маслом.
Оббивні матеріали
„ШИК Галичина” використовує тканини провідних європейських та світових фірм-виробників. Ці тканини є різними за типом виготовлення, за зовнішніми ознаками, хімічним складом та технічними характеристиками. Саме тому до кожної з них має бути особливий підхід способи чищення та догляду.
 • Шеніли та велюри: легко чистяться пилососом і, при необхідності, миючими засобами при температурі води 60 С м’якою щіткою чи губкою, способом вологої обробки;
 • Гобелени: прання при температурі 40 С, хімчистка, не відбілювати;
 • Жаккарди: легко чистяться миючими засобами, які не містять хлору при температурі 30 С - 40 С. Після чищення необхідно відновити напрям ворсу щіткою;
 • Флоки — добре чистяться за допомогою спеціальних шампунів на водній основі або пінних засобів для чищення оббивних матеріалів. Не зволожуйте надмірно. Забороняється використовувати суміші для чищення, які містять спирт оскільки в цьому випадку може розчинитись клей в основі тканини. Для відновлення ворсистості тканини її необхідно розчесати щіткою;
 • Екологічна шкіра (шкірозамінник) – оббивний матеріал, який завдяки спеціальним покриттям і технологіям виробництва імітує шкіру. Незважаючи на високі показники стійкості до всіх видів навантажень, догляд за тканинами, які імітують шкіру, повинен здійснюватися так само, як і за натуральною шкірою. Єдина відмінність у тому, що для чищення можна використовувати засоби, що містять спирт, і ця тканина не вимагає постійного догляду спеціальними засобами.
    ПАМ’ЯТАЙТЕ! Швидкі дії – найкращий захист від неминучих забруднень. Засоби для видалення плям потрібно використовувати в малих кількостях. Налийте невелику кількість цього засобу на шматок м’якої тканини і зчищайте забруднення в напрямку від краю плями до центру. Ніколи не наносіть засіб, що виводить плями, безпосередньо на поверхню оббивної тканини. Закрийте дерев’яні елементи, що розташовані близько від плями. Ніколи не використовуйте різні засоби одночасно.
    ПАМ’ЯТАЙТЕ! Якщо з будь-яких причин Ви не можете отримати консультацію виробника, рекомендуємо взяти шматок тканини і на ньому окремо випробувати засіб для чищення. Якщо внаслідок цих дій не відбулося ніяких негативних змін, то цей засіб можна застосовувати для чищення всього виробу.
 
_____Плями_____ Спосіб чищення
Віск зі свічок Сухий свічковий віск необхідно подрібнити і зібрати вакуумним порохотягом. Накрийте пляму, що залишилася, промокальним папером попрасуйте. Праска повинна бути виставлена на першу поділку (мінімальну температуру). Висушіть надлишок рідини.
Жувальна гумка Покрийте жувальну гумку шматочками, льоду (в поліетиленовому пакеті) і через 5 хвилин зішкребіть тупим предметом. Нанесіть на пляму метиловий спирт і висушіть поплескуванням.
Кава Заперіть м’яким милом забруднену поверхню і висушіть надлишок вологи.
Пиво Заперіть м’яким милом забруднену поверхню і висушіть надлишок вологи. Потім нанесіть розчин оцту (2ст. ложки білого оцту на 1л води). Коли підсохне, промийте чистою водою і висушіть.
Кров Видаліть пляму холодною водою.
Шоколад Зчистіть засохлу пляму і змийте теплою водою з м’яким милом. Висушіть надлишок вологи.
Фруктовий сік Нанесіть розчин із суміші1/1 нашатирного спирту й оцту і висушіть.
Чорнило Заперіть пляму м’яким милом і просушіть. Промийте чистою водою і висушіть.
Джем Нанесіть розчин м’якого мила з невеликою кількістю оцту і просушіть. Промийте чистою водою і просушіть.
Червоне вино Негайно промокніть рідину. Потім присипте вологу пляму сіллю. Після того як сіль вбере вино і пляма висохне, почистіть ганчіркою чи порохотягом.
Біле вино Промийте розчином із ¾ метилового спирту і ¼ води висушіть Знову промийте розчином м’якого мила з водою і висушіть.
 
УВАГА:
 • рідину необхідно видаляти з поверхні за допомогою серветки;
 • рідину необхідно промокнути і не терти тканину;
 • не слід користуватись меблями до повного висихання тканини;
 • забороняється сушити оббивний матеріал за допомогою праски та фену.
    Для видалення плям слід використовувати засоби (шампуні) для чищення – м’яких меблів вітчизняного чи імпортного виробництва згідно з інструкціями. Рекомендується використання піноутворюючих засобів чищення.
     У зв’язку ж появою великої кількості нових засобів чищення, виробник не може гарантувати нормальний вигляд і механічні якості тканини при використанні не рекомендованих засобів.
    УВАГА! В деяких засобах для чищення можуть використовуватися сильнодіючі речовини, вплив яких може бути помітний через деякий час. При використанні засобів для чищення і догляду завжди слід уважно ознайомлюватися з інструкцією до цього засобу!
Натуральна шкіра
    Фабрика „ШИК Галичина” у виробництві меблів використовує натуральну шкіру тільки —високої якості провідних європейських виробників. „Шкіра” – це природний матеріал, кожен шматок унікальний у своєму роді.
    Шкіри, як і тканини, діляться на категорії. Категорія залежить від товщини шкіри, методу її обробки, що визначає її ціну. Верхній шар – це, як правило, шкіра першого класу, її називають „селаж”, вважається найкращою і відповідно вона є найдорожчою. Її умовно-можна охарактеризувати як товста і м’яка. Вона має природний малюнок. Завдяки порам у верхньому шарі шкіра краще дихає, є міцною та еластичною. Середні шари називають „спил”. Шкіра другої категорії м’яка, але тонка і теж має природний малюнок. Шкіра третьої категорії тонка і жорстка. Четверта категорія – внутрішня частина шкіри, яка прилягає до жирового шару і називається „кроста”. Відрізнити кросту від інших шкір дуже легко: достатньо лише доторкнутись – вона дуже жорстка. Важливим параметром шкіри є метод її обробки. Є три методи обробки шкіри: за допомогою суміші на основі хрому; за допомогою розчину, що містить свинець; та натуральний спосіб. Необхідно відзначити, що якість шкіри, обробленої розчином, який містить свинець, невисока. Якщо говорити про шкіру, оброблену розчином на основі хрому, то можна з впевненістю сказати, що хром глибоко проникає в структуру шкіри і запишаються там назавжди. Хром не випаровується в атмосферу і тому такі шкіри не шкідливі для здоров’я. Шкіра, оброблена розчином хрому, займає пріоритетне місце на ринку через доступну ціну та хорошу якість. Є ще один спосіб обробки шкіри – екологічно чистий: спосіб обробки натуральними рослинними екстрактами. Така шкіра значно дорожча.
    Не залежно від того, яким методом була оброблена шкіра, використовують три види фарбування. Фарбують шкіру аніліновими (натуральними), напіваніліновими (напівнатуральними) та синтетичними барвниками. Гамма натуральних фарбуючих речовин обмежена лише декількома кольорами (беж, коричневий та чорний).
    Шкіру, яку використовує наша фабрика, ми умовно розділили на три групи, в залежності від її якості та ціни. Шкіра, яка відноситься до першої цінової групи, найдорожча. Її товщина 0,9 – 1,0 мм. Шкіра лицьова. Спосіб обробки – натуральний, тому вони і дорогі. Ці шкіри є ексклюзивними. Для них вибирається найкраща сировина, із всіх лицевих шкір вибирають найбільші за розміром та найкращі за якістю. Крім того ці шкіри є воскованими.
    Шкіри другої і третьої груп теж відносяться до лицьових шкір, але сировина для них, вибирається не так як для шкір першої групи. Метод обробки – напівнатуральний. Це і визначає більш низьку ціну. Всі шкіри другої і третьої груп покриті подвійним лаком для покращення показників зносостійкості.
    І основний парадокс шкіри – чим дорожча і якісніша шкіра – тим більш вибаглива вона є. Це відноситься до шкір першої групи. Вони не терплять вилитого вина чи кави. Вивести пляму з такої шкіри важче.
    При правильній експлуатації шкіряна оббивка служитиме Вам довго!
    Хоча шкіра являється міцним – матеріалом, шкоду їй можуть завдати висока температура, не призначені для її чищення засоби та вплив прямих сонячних променів.
Догляд за шкіряною оббивкою
 • Стирати пилюку зі шкіри необхідно м’якою ганчіркою. При необхідності можна відполірувати шкіру шматком натуральної замші з використанням спеціальних засобів які можна придбати у виробника шкіри. Ніколи не поліруйте одне й те ж місце надто сильно.
 • Будь-яку вилиту рідину потрібно негайно видалити легкими рухами, щоб волога не всмокталася в шкіру Ніколи не розтирайте одне й те ж місце надто сильно для видалення плями, оскільки пори закриються і на поверхні утвориться блискучий слід.
    УВАГА! Будь-які агресивні речовини (рідина для зняття лаку, бензин і т.п.) при потраплянні на шкіру знищують верхній захисний шар і можуть спричинити зміну кольору втрату еластичних властивостей оббивки (що з часом може призвести до проривів), лущення лакованої шкіри й мати інші невиправні наслідки.
Види плям і засоби чищення анілінових та напіванілінових шкіряних оббивок.
_____Плями_____ Спосіб чищення
Пляма від будь-якої рідини При потраплянні на оббивку будь-якої рідини, негайно промокнути вологою м’якою тканиною або губкою. Якщо з’явилась пляма, акуратно протріть забруднене місце м’якою вологою тканиною чи губкою з теплою мильною водою, а потім – сухою вовняною тканиною Не можна користуватися меблями, поки шкіра остаточно не висохне.
Тваринні і рослинні масла і жири Видаліть залишки тваринного (рослинного) масла чи жиру чистою сухою тканиною. Залишок жиру всмоктується в шкіру. Не застосовуйте для видалення жирних плям воду.
Паста кулькової ручки Для видалення пасти кулькової ручки необхідно використати засіб, який рекомендують виробники меблів, або миючим розчином (20 г мила на 1 літр дистильованої води)
    УВАГА! Необхідно уникати застосування розчинників, меблевого лаку, масел, оліфи, абразивних очищувачів, аміачної води чи будь-яких інших хімічних розчинів.
     У зв’язку з появою великої кількості нових засобів чищення, виробник не може гарантувати нормальний вигляд і механічні якості шкіри при використанні засобів, що не є рекомендовані виробником. Якщо з будь-яких причин Ви не можете отримати консультацію виробника, рекомендуємо взяти шматочок шкіри і на ньому окремо випробувати засіб. Якщо не сталося жодних негативних змін, то цей засіб можна використовувати. Необхідно враховувати, що засоби для догляду за матовою шкірою дуже часто не придатні для глянцевих шкір і навпаки.
    УВАГА! В деяких засобах для чищення можуть використовуватися сильнодіючі речовини, вплив яких може бути помітний через деякий час При використанні засобів для чищення і догляду завжди слід уважно ознайомлюватися з інструкцією.
 
Натуральні ефекти експлуатації меблів:
 • Меблі доставляються автотранспортом, тому не хвилюйтесь про складки, вони можуть з’являтись на меблях. Вони з’являються під час довготривалої дороги; достатньо щоб меблі постояли деякий час при кімнатній. Додатково Ви зможете сформувати подушку вручну, а ті, які наповнені синтетичним пухом розгладжуйте від середини в напрямку краю подушки, тим самим Ви прискорите її відновлення.
 • Можливі зміни рівня та твердості сидіння, що залежить від інтенсивності використання. Це нормальний процес, тому що оббивка пристосовується до тіла. Для досягнення більш рівномірної твердості сидіння корисним є активне сидіння зі змінами позиції, в іншому випадку може дійти до утворення складок та впадин (улюблене місце). Чим більша поверхня окремих елементів або частин оббивки, тим більша схильність до утворення складок та впадин. Цьому процесу також сприяє те, що тканина та шкіра можуть по-різному розширюватись під впливом тепла, вологості і ваги тіла людини.
 • Механізм розкладання Meralat не рекомендується використовувати для щоденного використання, тому скрип системи не класифікується як дефект.
 • В деяких моделях технологічно передбачено декоративне пошиття чохла зі зморшками для підкреслення певних форм.
 • В процесі сидіння під навантаженням можуть з’являтися зморшки. У моделях, які відзначаються м’якістю сидіння та високим рівнем комфорту чохли м’яко натягнені. Зморшки можна розгладити рукою чи легким поплескуванням. Комфортність сидіння в такому комплекті суттєво відрізняється від туго натягнених меблів.
 • 3 часом, в залежності від інтенсивності користування, виникають зморшки як неминучий процес експлуатації. Це є допустимою деформацією натурального матеріалу, яка не впливає на якість та надійність!
 • У шкіри, як натурального продукту, є характерний запах. З плином часу запах стає „тонким” і це буде свідченням того, що Ваші меблі виконані з натуральної шкіри. З тієї ж причини на оббивці меблів з’являються зморшки, як результат еластичних якостей шкіри, котрі виникають під впливом натиску. Це є природним явищем – завдяки цим факторам поверхня оббивки стає м’якою та ніжною. Внаслідок експлуатації та консервування шкіра на Ваших меблях набуває лоску. Видимі риси експлуатації: складки, зморшки, а також більш інтенсивний лоск і невеликі локальні прояснення в безпосередньо вживаних місцях це нормальний ефект експлуатації шкіряних меблів. Різна інтенсивність фарбування шкіри не являєтеся її дефектом. Натуральні вади, такі як місцеві подряпини, білизна, укуси комах, прожилки, жирові складки, розтяжки, неоднорідність відтінків кольору, різниця структур, різниця у товщині, м’якості та блиску, сліди від шрамів – не дефект. Комплект може містити декілька таких знаків, які походять з різних частин тіла, і їх наявність не є причиною до рекламації. Ці риси не впливають негативно на експлуатаційну міцність, а навпаки підтверджують натуральний клас шкіри.
 • Допустимі відхилення габаритних розмірів меблів становлять ±5 см.
 • Можливе легке просідання настилочних матеріалів на 15-20 мм, що не є приводом для непокою.
 • Незначна відмінність у відтінках лакофарбового покриття (декору).
 • Незначна відмінність у відтінках оббивних тканин та шкір.
 • Легкі складки на оббивному матеріалі м’яких елементів, що виникають після зняття навантаження та зникають після легкого розгладжування рукою.
 
Поради та рекомендації щодо правильної експлуатації та догляду за меблями:
 • Після транспортування меблів при мінусових температурах, їх слід залишити у теплому приміщенні не менше, ніж на 24 години, щоб шкіра чи тканина повністю відновила свою еластичність, не експлуатуючи меблі.
 • При розпакуванні меблів радимо не застосовувати гострих та ріжучих інструментів, щоб не пошкодити оббивний матеріал.
 • Щоб уникнути перекосів, не встановлюйте меблі на нерівній підлозі. За наявності нерівностей компенсуйте їх відповідними підкладками під основу меблів.
 • Захищайте меблі від потрапляння на їх поверхню будь-яких рідин та гарячих предметів.
 • Не встановлюйте меблі ближче, ніж 0,5м від приладів опалення, 15-20см від вологих стін і 0,5 м від джерел електричного освітлення. Ширина проходів між виробами має бути не менше 1 метра.
 • Меблі повинні знаходитися та зберігатися в сухих, чистих, вентильованих приміщеннях при температурі не нижче +2 С і відносній вологості 70%.
 • Видаляйте пил порохотягом, щіткою або легким вибиванням через вологу тканину.
 • При вантажно-розвантажувальних роботах, транспортуванні й експлуатації не наражайте меблі на ударні навантаження, що можуть призвести до пошкоджень поверхні оббивного матеріалу і несучих елементів виробу.
 • Пересувайте виріб, злегка піднявши його над підлогою, тримаючи за нижню частину основи.
 • Періодично перевіряйте підтяжку гвинтових з’єднань, які використовуються в конструкції меблів та за необхідності підтягуйте їх.
 • Розкладати меблі необхідно акуратно, не докладаючи надмірної сили.
 • Оберігайте дерев’яні та лаковані поверхні меблів, а також оббивний матеріал від дії на них розчинників (спирт, бензин, ацетон, тощо).
 • Перед складанням декількох елементів комплекту в одне ціле встановіть окремі частини комплекту поруч із собою у тому місці де він буде стояти. Після встановлення всіх елементів не пересувайте комплект, тому що можна пошкодити з’єднання.
 • Не перенавантажуйте ніші для зберігання білизни.
 • Користуйтесь меблями за призначенням. Не сідайте на підлокітники, не ставайте ногами на сидіння, спинку або окремі пружинні елементи – це може спричинити розходження швів на оббивці виробу.
 • Шкіра – це натуральний матеріал, тому в залежності від інтенсивності експлуатації та догляду за нею, неможливо уникнути її природного розтягнення. Для запобігання надлишкового розтягнення шкіри та розривів забороняється ставати колінами на шви.
    УВАГА! Домашні тварини можуть пошкодити поверхню оббивних матеріалів.
    УВАГА! Матеріали, які пофарбовані штучним способом (наприклад, джинси), можуть помітно перефарбувати оббивку світлих кольорів. Ремінь, заклепки, а також залишені в одязі ключі та інші предмети можуть механічно пошкодити структуру покриття.
 
Гарантійні зобов’язання
 • Продавець зобов’язується здійснювати гарантійне обслуговування виробів (м’яких меблів) протягом гарантійного терміну, який становить 18 місяців з дня придбання товару. Строк служби товару – 5 років.
 • Безкоштовний ремонт виконується протягом терміну, вказаного в гарантійному талоні, на умовах і в терміни, обумовлені Законом України „Про захист прав споживачів” або за домовленістю сторін.
 • Гарантійний талон дійсний тільки за наявності правильно і чітко вказаних: моделі виробу, дати продажу, гарантійного терміну, реквізитів продавця і підпису покупця. Забороняється вносити будь-які зміни, стирати і переписувати дані, вказані у гарантійному талоні - в цьому випадку гарантійний талон визнається недійсним. Всі гарантії діють в рамках законодавства про захист прав споживачів і регулюються чинним законодавством України.
 
Гарантійне обслуговування здійснюється:
 • У випадку наявності гарантійного талону та пред’явленні його у місці купівлі меблів.
 • Протягом гарантійного періоду (18 міс.) у випадку, якщо несправність виникла з вини виробника.
 • При експлуатації меблів відповідно до правил експлуатації та догляду за ними.
 • Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника (відповідно до 2.2 ст. 14 Закону України „Про захист прав споживачів”).
 • Термін виконання гарантійного ремонту 18 робочих днів!
 • Стосовно усіх питань, що стосуються м’яких меблів „ШИК Галичина”, просимо звертатися до Вашого продавця. При пред’явленні гарантійного талону та чеку покупки, продавець зможе відповісти на всі Ваші запитання.
 • Якщо це необхідно, то Ваш продавець проведе перший огляд та спробує усунути менші недоліки самостійно.
 • У випадку, якщо продавець самостійно не може усунути недоліки, він приготує акт рекламації та зв’яжеться з фабрикою меблів „ШИК Галичина”.
 • Відділ сервісу фабрики „ШИК Галичина” вирішить, чи можуть придбані Вами меблі бути полагоджені на місці, чи повинні бути передані на фабрику.
 • На час ремонту на фабриці, покупець не має права вимагати меблі взамін для користування.
 
Гарантійне обслуговування не здійснюється у випадку:
 • закінчення гарантійного терміну;
 • наявності пошкоджень, що виникли внаслідок стихійних лих та обставин непереборної дії;
 • при збереженні та експлуатації меблів у сирих приміщеннях;
 • при наявності тріщин, проломів, деформації каркасу, які виникли внаслідок неправильної експлуатації;
 • при наявності теплових або хімічних пошкоджень механічних пошкоджень;
 • не чітко заповненого гарантійного талону, найменування виробу і моделі, дати продажу, без чіткої печатки продавця;
 • розтягування шкіри і тканини в межах природного зносу;
 • відсутності документів, що підтверджують факт купівлі, ярлика виробника;
 • недотримання правил (інструкції) експлуатації та догляду за меблями, що додаються;
 • перевищення нормативних навантажень на механізм трансформації;
 • пошкодження виробу, яке спричинене навмисними або помилковими діями споживача;
 • пошкодження виробу через потрапляння в середину виробу сторонніх предметів, рідин, тварин і т.п.;
 • пошкодження виробу в результаті внесення змін у його конструкцію;
 • наявності слідів стороннього втручання у виріб або його самостійного ремонту, а також здійснення ремонту організаціями, підприємствами, приватними особами, не уповноваженими продавцем чи виробником;
 • коли не виконувались елементарні правила користування та пошкодження наступило внаслідок зовнішнього втручання в предмет, хімічного чи термічного пошкодження, або товар не використовувався за призначенням;
 • коли існують наявні сліди, отримані внаслідок удару, падіння або іншої механічної дії на товар.
    У таких випадках сервісне обслуговування здійснюється за кошти покупця.