Найшикарніші меблі — м'які меблі від виробника «Шик Галичина»

В сучасному темпі життя, де робота, сім'я та побут ледь встигають взаємодіяти один з одним ми забуваємо про буденні речі – сон, стосунки, відпочинок, хобі. Розвалюючись на домашньому ліжку після роботи хочеться заснути солодко і м'яко, прокинутись бадьорим і виспаним, а на вихідних так хочеться провести час з сім'єю на великому зручному дивані!

Ми поставили собі за ціль створювати таку продукцію, з якою радощі справжнього життя не зникають в буденності. Навпаки, ця буденність стає яскравою, приємною, незабутньою.

Оцініть меблеві колекції, які не лише дарують зручність та комфорт, а й виготовляються із витонченим та оригінальним смаком

Виробництво м'яких меблів, про які годі мріяти

На сьогодні виробництво м’яких меблів є надзвичайно складним процесом, адже виробників багато і якість в кожного різна. Нашою ізюминкою є те, що ми використовуємо сучасну італійську техніку і на всіх етапах виробництва меблі проходять високий контроль якості. Це свідчить про професіоналізм команди та вашу впевненість в нашій продукції.

Перегляньте каталог просто зараз. При одному лише перегляді нашого каталогу гарантовано можна отримати естетичне задоволення. І тут справа навіть не в зручній навігації, красивих іконках та якісних фото - ми просто робимо свою роботу добре і у вас кожну секунду є можливість придбати будь-які меблі від нашої фабрики, якими можна насолоджуватися щодня, мінімум десяток років!

  1. Ми слідкуємо за тенденціями моди на меблевому ринку та завжди враховуємо смаки наших клієнтів. Оскільки до розробки класичних диванів ми залучаємо професійних дизайнерів з Італії, кожна позиція є індивідуальною і неповторною.
  2. Ми виготовляємо наймодерніші меблі в Україні у всіх стилях, однак наші класичні моделі завжди у виграші.
  3. Ми — виробник м'яких меблів, який гарантує високу якість своєї продукції, адже ми самі є виробниками фанери та ламелей – фундаменту якості меблів. Вся сировина та матеріали екологічно чисті та абсолютно не шкідливі для здоров’я.

Ваше шикарне відчуття якості

“Шик Галичина” несе у своїй назві мету — виробляти якісні меблі, які будуть не лише елементом візуальної розкоші, а й предметом задоволення, натхнення, престижу та гордості. Гарантуємо, ви закохаєтесь в наші меблі!

Меблева фабрика “ШИК-Галичина” — шикарне відчуття якості!

{simplepopup} bg1920 {/simplepopup}

Пошук

© 2016. Меблева фабрика "ШИК Галичина"

Партнери

lightstar