Про нас

Меблева фабрика «ШИК-Галичина» — це гарантована можливість відпочинку та здоров'я

«Шик Галичина» – це команда професіоналів, які люблять свою справу.  Індивідуально підходять до кожного виробу. Креативні та прогресивні люди, які слідкують за усіма новинками у світі дизайну. В першу чергу, наші клієнти – це люди, яким комфортно бути собою. Ми працюємо для людей, які хочуть зробити свою оселю затишною і красивою, практичною і функціональною. Зробимо все, щоб співпраця з нами була вигідною, приємною і, щоб в результаті Ви отримали якісні та красиві меблі.

Історія розвитку меблевої фабрики «Шик-Галичина» бере початок з 1995 року. Спершу це було невеличке меблеве ательє – з обмеженим виробництвом та штатом працівників. За ці 24 роки ми стали першою та єдиною на сьогодні в Україні фабрикою м’яких меблів з власним виробництвом фанерної продукції, ламелей та гнутоклеєних виробів. Ми стали надійним партнером в меблевому бізнесі. На сьогодні на території України у нас близько 500 офіційних представників, і ця цифра постійно збільшується.

Основним важелем у досягненні кожної цілі була і є відповідність назві фабрики – ШИК. Ми забезпечили навчання персоналу, запровадили сучасні технології виробництва, вдосконалили методи пошиву та засоби праці. Ми випробували кожен виріб самотужки, допоки досягли рівня, яким пишаємося.

ПЕРША ФАБРИКА МЕБЛІВ В УКРАЇНІ З ФАНЕРОЮ ТА ЛАМЕЛЯМИ ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА

Зазвичай для виготовлення каркасу та дрібних елементів збірки використовують ДСП та ДВП, що стає відчутним при перепадах температури в приміщенні, випробуваннях вагою, при активній експлуатації.

ШИКАРНА НАЧИНКА

Ми відмовились від такого виробництва, щоб створити базу продукції, яка вирізнятиметься найвищою якістю:

  • для створення каркасу ми використовуємо дерево твердих порід – дуб, ясен, граб, а також березу;
  • сушимо матеріали власними сушильними камерами;
  • виготовляємо фанеру з оптимально просушеного березового шпону, закріпленого сумішшю високоякісного клею;
  • вилучаємо сучки з брусів та замінюємо їх шиповим з’єднанням, що збільшує міцність деревини у декілька разів;
  • використовуємо для м’якої частини меблів запатентовані системи блок-пружин з високоякісних металів та комплектуючі деталі (скоби, завіси, виїзні механізми тощо) лише тих партнерів, якість яких була перевірена особисто;
  • здоровий сон та відпочинок забезпечуємо з допомогою ортопедичних матраців “Galicia Prestige” , які гарантують зручне розкладання, анатомічний та ортопедичний ефект протягом багатьох років експлуатації. Ці ж якості доповнює високоякісний, щільний латекс, матеріал з ефектом пам’яті «Memory», вологостійка кокосова койра. Також ми використовуємо інноваційні пружинні блоки “Pocket Spring”, “Multi Zone Spring”. Кожен з цих елементів є еколо гічно чистим продуктом.
ШИКАРНА ОБШИВКА

Прискіпливо ставимось до якості обшивки та тканин. На сьогоднішній день Ви можете оцінити такі переваги зовнішнього вигляду нашого продукту:

  • приємна, м’яка, красива тканина. Всі тканини постачаються з США, Бельгії, Туреччини і володіють сертифікатами на стандарт якості. Якщо Ви замовляєте меблі зі шкіри, для їх виготовлення ми використовуємо матеріал від партнерів — з Італії;
  • оригінальний дизайн та стиль пошиву. З допомогою сучасного обладнання та спеціалістів-дизайнерів ми активно комбінуємо як традиційні, так і сучасні способи пошиву, еспериментуючи з різними типами тканин. Ці шви не розходяться, не строчаться, виглядають цікаво та гарно;
  • довершений образ меблів із дерев’яною фурнітурою власного виробництва. Дані деталі виготовляються у найрізноманітніших видах і формах на сучасному обладнанні фабрики. Фарбування фурнітури відбувається екологічно чистими барвниками.

Перевірку кожного етапу виробництва здійснює досвідчений спеціаліст даного профілю. Саме таким чином ми забезпечуємо ШИКарну якість наших меблів.

ПЕРЕВАГИ МЕБЛЕВОЇ ФАБРИКИ “ШИК ГАЛИЧИНА”

Мета МФ «Шик Галичина» – виробляти комфортні, функціональні та екологічно чисті м’які меблі. Широкий асортимент та ціновий діапазон дасть змогу задовольнити будь які потреби клієнта.

РЕПУТАЦІЯ ТА СИЛА БРЕНДУ «ШИК ГАЛИЧИНА»

Фабрика м’яких меблів заснована в 1995 році, і за ці роки ми стали професійною командою, яка піклується про затишок Вашої оселі. Сьогодні бренд позиціонується як виробник якісних та доступних м’яких меблів, який охоче рекомендують по всій Україні.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИХ МАТЕРІАЛІВ

Фабрика виготовляє фанеру та ламелі. Контролює весь технологічний процес. Унікальність нашої компанії в тому, що ми виготовляємо саме грабову ламель. Структура граба на 12% щільніша від дуба та на 10% від бука, що гарантує міцність ламелей. Виготовляємо березову фанеру унікального формату 160 х 210 см. Такий розмір дозволяє заощадити на розкрої матеріалу.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО МАТРАЦІВ ТА ЛАМЕЛЬНИХ КАРКАСІВ «KOMFORT», «RELAX»

Ми турбуємося про здоров’я людей, та розробили нові ортопедичні матраци, для всієї сім’ї до складу яких входять інноваційні матеріали. За для того щоб відпочинок був максимально комфортним, фабрика розробила ламельні каркаси з механізмами «Релакс», які значно збільшують термін експлуатації матрацу.

ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ПРОЦЕС

Фабрика використовує кращу італійську техніку що дозволяє виконувати різьбу будь якої складності, що відіграє велику роль у формуванні унікального дизайну виробу.

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ

Фабрика зосереджена на виробництві м’яких меблів (диванів, крісел, ліжок, пуфів). Асортимент настільки широкий, що задовільнить потреби найвибагливіших клієнтів.

ОНОВЛЕННЯ МОДЕЛЬНОГО РЯДУ

Ми слідкуємо за тенденціями моди, та кожного року на основі досліджень розробляємо та поновлюємо усі модельні ряди. Новинки повністю відповідають вимогам наших клієнтів та безперечно користуються шаленим попитом.

ГАРАНТІЯ ТА СЕРТИФІКАЦІЯ

Ми впевнені в якості нашої продукції, тому гарантія на каркас становить 10 років, на виріб згідно законодавству – 18 місяців, також наша продукція має сертифікат якості згідно з вимог меблевої промисловості: ДСТУ 4414:2005, СанПіН№6027 А-91

ПРЕДСТАВНИЦТВА В УКРАЇНІ

На сьогодні кожен бажаючий, має можливість стати володарем продукції «Шик Галичина», адже в нас близько 500 партнерів по всій Україні.

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ДОСТАВКА ТОВАРУ

Термін виготовлення виробу складає 3 – 4 тижні.

МОЖЛИВІСТЬ ПРИДБАННЯ ТОВАРУ НА РІЗНИХ УМОВАХ (ПАРТНЕРСЬКА ЛОЯЛЬНІСТЬ)

Ми цінуємо довіру наших партнерів та ідемо на зустріч нашим клієнтам. Пропонуємо вигідні умови співпраці з нашими дилерами в Україні, готуємо цікаві пропозиції.

БОНУСНА ПРОГРАМА. АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ (ПАРТНЕРСЬКА ЛОЯЛЬНІСТЬ)

Наша активна маркетингова політика, завжди буде слугувати вам надійним помічником у вашому бізнесі.

РЕКЛАМНА ПІДТРИМКА (ПАРТНЕРСЬКА ЛОЯЛЬНІСТЬ)

Для просування бренду фабрики м’яких меблів «Шик Галичина» ми забезпечуємо партнерів рекламною продукцією, даємо консультації та беремо активну участь у розробці масових рекламних кампаній.

Нагороди та сертифікати
Контакти

Адреса

ШИК Галичина вул. Спартака, 15в смт Гусятин, Тернопільська обл. Україна 48201

Телефон

Сервіс-менеджер (меблеве виробництво)

Уляна 067-944-94-88

Менеджер з продажу

Анастасія 067-374-18-44

Менеджер з продажу

Уляна 067-944-94-88

Менеджер з продажу

Тетяна 067-944-93-32

Менеджер з продажу

Анна 068-311-49-92

Менеджер з продажу фанерної продукції

Геннадій 067-659-13-00

Менеджер з продажу фанерної продукції, ламелей та паливних брикетів

Геннадій 098-506-61-71

Сервіс-менеджер (фанерна продукція)

Надія 097-608-74-00

Менеджер з підбору персоналу

Оксана 068-368-38-02

Менеджер з постачання (комплектуючі)

Петро 097-608-73-86

ЦЕНТР ТЕХНІЧНОЇ ПІДТРИМКИ

098-599-58-56