Корисна інформація

Тут ви знайдете відповіді на питання по догляду та очисткою меблів

Швидкі дії – найкращий захист від неминучих забруднень. Засоби для видалення плям потрібно використовувати в малих кількостях. Налийте невелику кількість цього засобу на шматок м’якої тканини і зчищайте забруднення в напрямку від краю плями до центру. Ніколи не наносіть засіб, що виводить плями, безпосередньо на поверхню оббивної тканини. Закрийте дерев’яні елементи, що розташовані близько від плями. Ніколи не використовуйте різні засоби одночасно. Якщо з будь-яких причин Ви не можете отримати консультацію виробника, рекомендуємо взяти шматок тканини і на ньому окремо випробувати засіб для чищення. Якщо внаслідок цих дій не відбулося ніяких негативних змін, то цей засіб можна застосовувати для чищення всього виробу.

Для видалення плям слід використовувати засоби (шампуні) для чищення – м’яких меблів вітчизняного чи імпортного виробництва згідно з інструкціями. Рекомендується використання піноутворюючих засобів чищення. У зв’язку ж появою великої кількості нових засобів чищення, виробник не може гарантувати нормальний вигляд і механічні якості тканини при використанні не рекомендованих засобів.

В деяких засобах для чищення можуть використовуватися сильнодіючі речовини, вплив яких може бути помітний через деякий час. При використанні засобів для чищення і догляду завжди слід уважно ознайомлюватися з інструкцією до цього засобу!

Матеріали, які пофарбовані штучним способом (наприклад, джинси), можуть помітно перефарбувати оббивку світлих кольорів. Ремінь, заклепки, а також залишені в одязі ключі та інші предмети можуть механічно пошкодити структуру покриття.

Як відчистити м’які меблі з різною оббивкою

Як відчистити диван з гобелени?

Прання при температурі 40 С, хімчистка, не відбілювати.

Не затерайте засохлі плями або злипшийся ворс матеріалу!

Плями можна видаляти за допомогою поролонової губки з мильною піною, промокнув сухою серветкою.

Як відчистити диван з велюру, шеніли?

Легко чистяться пилососом і, при необхідності, миючими засобами при температурі води 60 С м’якою щіткою чи губкою, способом вологої обробки.

Як відчистити диван з жаккарду?

Легко чистяться миючими засобами, які не містять хлору при температурі 30 С - 40 С. Після чищення необхідно відновити напрям ворсу щіткою.

Як відчистити диван із кожзаму?

Незважаючи на високі показники стійкості до всіх видів навантажень, догляд за тканинами, які імітують шкіру, повинен здійснюватися так само, як і за натуральною шкірою. Єдина відмінність у тому, що для чищення можна використовувати засоби, що містять спирт, і ця тканина не вимагає постійного догляду спеціальними засобами

Як відчистити диван з флока?

Флоки — добре чистяться за допомогою спеціальних шампунів на водній основі або пінних засобів для чищення оббивних матеріалів.

Не зволожуйте надмірно. Забороняється використовувати суміші для чищення, які містять спирт оскільки в цьому випадку може розчинитись клей в основі тканини.

Для відновлення ворсистості тканини її необхідно розчесати щіткою.

Як відчистити м’які меблі від різного роду, плям

Як почистити диван від віску?

Сухий свічковий віск необхідно подрібнити і зібрати вакуумним порохотягом. Накрийте пляму, що залишилася, промокальним папером попрасуйте. Праска повинна бути виставлена на першу поділку (мінімальну температуру). Висушіть надлишок рідини.

Як почистити диван від жуйки?

Покрийте жувальну гумку шматочками, льоду (в поліетиленовому пакеті) і через 5 хвилин зішкребіть тупим предметом. Нанесіть на пляму метиловий спирт і висушіть поплескуванням.

Як позбавитись плями від кави на дивані?

Заперіть м’яким милом забруднену поверхню і висушіть надлишок вологи.

Як видалити пляму від пива на дивані?

Заперіть м’яким милом забруднену поверхню і висушіть надлишок вологи. Потім нанесіть розчин оцту (2ст. ложки білого оцту на 1л води). Коли підсохне, промийте чистою

Як відчистити кров з дивану?

Видаліть пляму холодною водою.

Як відчистити диван від шоколаду?

Зчистіть засохлу пляму і змийте теплою водою з м’яким милом. Висушіть надлишок вологи.

Як видалити плями соку на дивані?

Розчин із суміші1/1 нашатирного спирту й оцту і висушіть

Як видалити чорнило з дивану?

Заперіть пляму м’яким милом і просушіть. Промийте чистою водою і висушіть.

Як видалити плями від джему на дивані?

Нанесіть розчин м’якого мила з невеликою кількістю оцту і просушіть. Промийте чистою водою і просушіть.

Як відчистити диван від червоного вина?

Негайно промокніть рідину. Потім присипте вологу пляму сіллю. Після того як сіль вбере вино і пляма висохне, почистіть ганчіркою чи порохотягом

Як позбавитись плям від білого вина?

Промийте розчином із ¾ метилового спирту і ¼ води висушіть Знову промийте розчином м’якого мила з водою і висушіть

Як правильно доглядати за диваном з натуральної шкіри

Як зберегти колір дивану?

Якщо ви хочете зберегти природний колір натуральної шкіри вам необхідно берегти ваш шкіряний диван від прямих попадань сонячних променів.

Як правильно захищати від пилу?

Стирати пилюку зі шкіри необхідно м’якою ганчіркою. При необхідності можна відполірувати шкіру шматком натуральної замші з використанням спеціальних засобів які можна придбати у виробника шкіри. Ніколи не поліруйте одне й те ж місце надто сильно.

Як видалити жирні плями?

Видаліть залишки тваринного (рослинного) масла чи жиру чистою сухою тканиною. Залишок жиру всмоктується в шкіру. Не застосовуйте для видалення жирних плям воду

Як видалити плями від чорнил?

Для видалення пасти кулькової ручки необхідно використати засіб, який рекомендують виробники меблів, або миючим розчином (20 г мила на 1 літр дистильованої води)

Як позбутись плями від рідини?

При потраплянні на оббивку будь-якої рідини, негайно промокнути вологою м’якою тканиною або губкою. Якщо з’явилась пляма, акуратно протріть забруднене місце м’якою вологою тканиною чи губкою з теплою мильною водою, а потім – сухою вовняною тканиною. Не можна користуватися меблями, поки шкіра остаточно не висохне.

Механізмами трансформації диванів

Мералат

Шик Галичина Мерелат

Відмінний варіант гостьового спального місця - це «Мералат» (французька розкладачка). Даний механізм трансформації дивана простий у використанні і є одним з більш компактних варіантів дивана-ліжка. «Мералат» не передбачає наявність ящика для постільної білизни, оскільки вся конструкція знаходиться всередині.

Спосіб трансформації дивана в спальне місце виглядає наступним чином:

 • Знімаються подушки з сидіння;
 • Металевий каркас тягнеться вгору і на себе. На відміну від «Міленіуму», він ставиться не на основу дивана, а на металеві ніжки;
 • Матрац, висотою 60 мм під час трансформації розкладається повністю. Всередині він розташовується під сидінням.

Переваги механізму трансформації «Мералат»:

 • Більша кількість букових ламелей;
 • Займає мінімум місця в складеному вигляді;
 • Не псує підлогу;
 • Легко складається і розкладається (механізм легший завдяки тонкому матрацу);
 • Ідеальне спальне місце для Ваших гостей.

Щоб механізм прослужив Вам довше, пам'ятайте кілька правил:

 • Максимальне навантаження на одну точку м'якої основи (ламелі) - не більше 60 кг, а в розкладеному вигляді - не більше 30 кг. Перевищення допустимої норми ваги призведе до поломки ламелі або її конструкції;
 • Складання механізму разом з постільною білизною деформує шарнірно-плечові з'єднання;
 • Якщо з'являються скрипи в процесі користування, змастіть тертьові поверхні графітним мастилом або технічним маслом.

Дотримуючись цих простих правил користування, Ви отримаєте гарантію 18 місяців на даний механізм трансформації в комплекті з м'якими меблями. Живіть і відпочивайте ШИКарно!

Седафлекс

Седафлекс

«Седафлекс» (Sedaflex) - це механізм трансформації дивана з класу механізмів Міленіум.

Спосіб трансформації дивана в спальне місце відбувається таким чином:

 • Знімаються подушки з сидіння;
 • Металевий каркас тягнеться вгору і на себе. На відміну від «Міленіуму», він стає не на основу дивана, а на металеві ніжки;
 • Матрац, висотою 120 мм під час трансформації розкладається повністю. Всередині він розташовується під сидінням і 2-ступінчаста система складання ні в якому разі не впливає на його якість і пружність.

Переваги дивана з механізмом трансформації «Седафлекс»:

 • Можливе розміщення товстого ортопедичного матраца, що зазвичай не завжди можливо в інших розкладних механізмах;
 • Спальне місце завжди рівне і щільне;
 • Більше місця під диваном в розкладеному стані, ніж у механізмі «Міленіум»;
 • Відмінний варіант для щоденного користування.

Щоб механізм прослужив Вам довше, пам'ятайте кілька правил:

 • Максимальне навантаження на одну точку м'якої основи (ламелі) - не більше 60 кг, в розкладеному вигляді - не більше 30 кг. Перевищення допустимої норми ваги призведе до поломки ламелі або її конструкції;
 • Складання механізму разом з постільною білизною деформує шарнірно-плечові з'єднання;
 • Якщо з'являються скрипи в процесі користування, змастіть тертьові поверхні графітним мастилом або технічним маслом.

Дотримуючись цих простих правил використання, Ви отримаєте гарантію 18 місяців на даний механізм трансформації в комплекті з м'якими меблями. Живіть і відпочивайте ШИКарно!

Міленіум

Міленіум

Механізм трансформації дивана «Міленіум» (Millenium) є одним з найпопулярніших, оскільки він простий у використанні і має властивість непомітно переходити у початкове положення.

Спосіб трансформації дивана в спальне місце відбувається таким чином:

 • За петлю витягується спинка і сидіння дивана;
 • В процесі витягування ці дві частини складаються разом. Провертаючись на    180º, спинка і сидіння перетворюються в опорну основу конструкції;
 • Матрац, висотою 120 мм, під час трансформації розкладається повністю. Всередині він розташовується під сидінням і 2-ступінчаста система складання ні в якому разі не впливає на його якість і пружність.

Все лежаче місце - це міцний металевий каркас, на який кріпляться підлокітники, задня стінка і передня царга.

Переваги дивана з механізмом трансформації «міленіум»:

 • Можливе розміщення товстого ортопедичного матраца, що зазвичай не завжди можливо в інших розкладних механізмах;
 • Спальне місце завжди рівне і щільне;
 • Нічого з дивана (подушки, підлокітники) для розкладання знімати не потрібно;
 • Відмінний варіант для щоденного користування.

Щоб механізм «Міленіум» прослужив Вам довше, пам'ятайте кілька правил:

 • Максимальне навантаження на одну точку основи - не більше 60 кг, в розкладеному вигляді - не більше 30 кг;
 • Складання механізму разом з постільною білизною деформує шарнірно-плечові з'єднання;
 • Якщо з'являються скрипи в процесі користування, змастіть тертьові поверхні графітним мастилом або технічним маслом.

Дотримуючись цих простих правил користування, Ви отримаєте гарантію 18 місяців на даний механізм трансформації в комплекті з м'якими меблями. Живіть і відпочивайте ШИКарно!

Дельфін

Дельфін

Механізм трансформації дивана «Дельфін» - найбільш поширена «сімейна» модель. Відмінний варіант для кутового розташування у вітальні або спальні. Єдиний варіант серед 5-ти запропонованих нами трансформацій з кутовим ящиком для постільної білизни.

Спосіб трансформації дивана в спальне місце виглядає наступним чином:

 • Витягується основа дивана (вона на коліщатках);
 • Всередині основи розміщена м'яка частина. За петлю вона витягується на верх основи. Друга спальна частина - це сидіння дивана;
 • Металевий корпус рейкового типу відрізняється особливою міцністю і точністю.

Переваги механізму трансформації «Дельфін»:

 • Максимум місця навіть без розкладання;
 • Один з найпростіших способів трансформації (всього один рух для розкладання спального місця);
 • Спальне місце ідеально рівне;
 • Витримує великі навантаження;
 • Підходить для постійного користування;
 • Наявність ящика для постільної білизни в кутових моделях.

Щоб механізм прослужив Вам довше, пам'ятайте кілька правил:

 • Складання механізму разом з постільною білизною деформує шарнірно-плечові з'єднання;
 • Якщо з'являться скрипи в процесі користування, змастіть тертьові поверхні графітним мастилом або технічним маслом.

Дотримуючись цих простих правил користування, Ви отримаєте гарантію 18 місяців на даний механізм трансформації в комплекті з м'якими меблями. Живіть і відпочивайте ШИКарно!

Реклайнер

Реклайнер

Якщо Ви коли-небудь мріяли заснути у кріслі так, щоб не прокинутися від дискомфорту - реклайнер те, що Вам потрібно. Реклайнер - це механізм трансформації крісла, який вже давно використовується на кораблях та в авіасалонах 1-го класу.

Спосіб трансформації крісла здійснюється таким чином:

 • Спинка під кутом 100 °, підставка для ніг не піднята. Формат звичайного, зручного крісла;
 • Спинка під кутом 110 °, підставка для ніг - піднята. Формат крісла для перегляду кіно чи ТБ (від чого і пішла назва);
 • Спинка під кутом 135-145 °, сидіння - підняте, підставка для ніг піднята повністю. Формат крісла для нетривалого відпочинку.

Переваги:

 • Механізм легко розкладається і змінює положення;
 • Ваші спина і ноги знаходяться в оптимально правильному і здоровому положенні в будь-якому форматі крісла;
 • Якість оббивки дуже висока (в більшості випадків - шкіра), що гарантує тривале і приємне користування.

Старанно дотримуючись правил користування, Ви отримуєте гарантію 18 місяців на даний механізм трансформації в комплекті з м'якими меблями. Живіть і відпочивайте ШИКарно!

Цікаві статті
Шик Галичина

Вибираємо меблі для спальні

Шик Галичина

Пружинні та безпружинні дивани, який диван купити і які їх переваги

Шик Галичина

Інтер’єр в стилі лофт: характерні особливості

Шик Галичина

Реставрація м’яких меблів – поновлення для улюблених речей

Шик Галичина

Як вибрати ліжко в спальню, щоб сон був міцним і здоровим

Шик Галичина

Креатив в інтер’єрі: підвісні ліжка на всі випадки життя

Шик Галичина

Вибираємо ліжко для підлітка

Шик Галичина

Купувати або не купувати: чи потрібно крісло в будинку?

Шик Галичина

Купити диван, який механізм трансформації вибрати

Шик Галичина

Правильний догляд за м’якими меблями

Контакти

Адреса

ШИК Галичина вул. Спартака, 15в смт Гусятин, Тернопільська обл. Україна 48201

Телефон

Сервіс-менеджер (меблеве виробництво)

Уляна 067-944-94-88

Менеджер з продажу

Анастасія 067-374-18-44

Менеджер з продажу

Уляна 067-944-94-88

Менеджер з продажу

Тетяна 067-944-93-32

Менеджер з продажу

Анна 068-311-49-92

Менеджер з продажу фанерної продукції

Геннадій 067-659-13-00

Менеджер з продажу фанерної продукції, ламелей та паливних брикетів

Геннадій 098-506-61-71

Сервіс-менеджер (фанерна продукція)

Надія 097-608-74-00

Менеджер з підбору персоналу

Оксана 068-368-38-02

Менеджер з постачання (комплектуючі)

Петро 097-608-73-86

ЦЕНТР ТЕХНІЧНОЇ ПІДТРИМКИ

098-599-58-56